נשמח לעמוד לשירותכם

שעות המענה הטלפוני הינן בין השעות 15:00-9:00

ענת קוך | מנהלת אגף החינוך | 08-8593561 | Anat.Koch@gedera.muni.il

ברכי יעיש | מנהלת מח' גני ילדים | 08-8593562 | Brachi.Yaish@gedera.muni.il 

רעות קלמן | מנהלת החינוך המיוחד |  Reut.Kalman@gedera.muni.il | 077-9928301

מרסלה ליפרמן | מנהלת שירות פסיכולוגי | 08-8593566 | Marcela.Lipperman-Atar@gedera.muni.il

איילה אשטר | מזכירת אגף החינוך | 08-8593561 | ayala.Ashtar@gedera.muni.il 

אונית שרעבי | מזכירה באגף החינוך | 077-2755283 | Onit.Sharabi@gedera.muni.il

מירנדה שנקר | מזכירת מחלקת חינוך מיוחד | 077-9928301  | Miranda.Shikar@gedera.muni.il

אביטל מלמד | מזכירת מח' גני ילדים | 08-8593558 | Avital.Melamed@gedera.muni.il

שלה עקיבא | מנהלת מח' הסעות | 08-8593563 | Shela.Akiva@gedera.muni.il

עליזה שמח | קצינת ביקור סדיר | 08-8593527 | Aliza.Samech@gedera.muni.il

אילנה מידני | קצינת ביקור סדיר | 08-8593528 | ilana.meydani@gedera.muni.il

אוסנת גמליאל | מזכירת שירות פסיכולוגי | 08-8593565 |  Osnat.Gamliel@gedera.muni.il  

דילוג לתוכן

Powered by Telerom